Osobní půjčka bez poplatku za sjednání i vedení účtu

osobni pujcka
geralt / Pixabay

Půjčky nejsou v současné době ničím ojedinělým. Vzhledem k tomu, že je možné si vybírat z mnoha produktů, závisí na vašem dobrém výběru. Osobní půjčka od Raiffeisen Bank se poskytuje bez poplatku za vedení i sjednání, v praxi to znamená, že splácíte jenom stanovený úrok.

Osobní půjčka snadno a rychle

Pokud chcete osobní půjčku, stačí vyplnit online žádost. Na váš email vám posléze přijde přesná nabídka s výší splátky vzhledem k požadované výši úvěru a době splatnosti. Sami uvidíte, kolik budete vracet celkem. V případě, že máte zájem o získání vyššího limitu, zajistěte půjčku spolužadatelem. Finance jsou k dispozici do 24 hodin od schválení půjčky. Následné splácení se zajišťuje pravidelnými měsíčními splátkami. Stanovené splátky jsou stejné po celou dobu existence půjčky. Splácení nejčastěji probíhá pomocí trvalého nebo jednorázového příkazu. Během splácení se dá využívat předčasné splácení a mimořádné splácení zdarma. Pokud pravidelně splácíte, můžete získat i dodatečné navýšení úvěru. Tímto způsobem lze obdržet dodatečné finanční prostředky aniž byste museli znovu dokládat příjem.

Ina K., Plzeň: Zařídila jsem si osobní půjčku a vzhledem k tomu, že aktivně používám eKonto Mini, byl mi vrácen poplatek za doplňkové pojištění proti riziku ztráty zaměstnání a dlouhodobé pracovní neschopnosti.

Podmínky pro Osobní půjčku od Raiffeisen Bank

O půjčku si může požádat klient s minimálním věkem 18 let. K vyřízení půjčky postačí jedna návštěva pobočky. Budete předkládat doklad o vašem příjmu, jestliže bude k vybranému druhu úvěru vyžadován a také potřebujete doklad totožnosti.

– půjčka se poskytuje v částkách od minimálně 20 000 Kč až do 500 000 Kč

– doba splácení je možná od šesti až do 72 měsíců

– půjčka se poskytuje na cokoliv, nebude vyžadováno dokládání účelu použití získaných peněz

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..