Air Bank

Air BankAir Bank je členem jedné z největších finančních a investičních skupin v rámci východní a střední Evropy – skupiny PPF. Air Bank je tu pro své zákazníky na území naší republiky od listopadu 2011 a banka se díky svým službám zařadila mezi moderní finanční ústavy. Přehlednost a přístupnost bankovních služeb láká stále více nových klientů.

U Air Bank si můžete vybrat hned z několika finančních služeb. Jedná se o běžný účet, spořící účet, ale k dispozici je také půjčka.

Běžný účet od Air Bank

Uživatelé běžných účtů ocení u Air Bank bonusovou sazbu úročení u zůstatku do 100 000 Kč. Zůstatky běžných účtů nad 100 000 Kč již nejsou nijak úročeny. K běžnému účtu se vydávají embosované karty MasterCard kontaktní a bezkontaktní. Noví klienti mají možnost výběru bezkontaktní karty už při žádosti o založení účtu. Stávající klienti mohou požadovat vydání nové bezkontaktní karty. Karty k běžnému účtu se vydávají zdarma.

U běžného účtu se dá vybrat jeden z tarifů, který vám bude víc vyhovovat. Tarif se odvíjí podle toho, zda budete využívat běžný účet hodně nebo málo. Malý tarif se nabízí za nulový měsíční poplatek a máte plnou kontrolu nad poplatky a zaplatíte jenom za skutečně využívané služby. Velký tarif vám dává možnost využívat vše dle libosti za jeden stanovený poplatek. Stav běžného účtu můžete kdykoliv kontrolovat na osobní stránce svého internetového bankovnictví.

Spořicí účet od Air Bank

Spořicí účet Air Bank se řadí mezi účty pro spoření, které mají jednu z nejvyšších sazeb z bank v naší republice. Lze si vybrat nabídku spořícího účtu s TOP3 garancí, kde má i běžný klient záruku zajímavého úročení. Aktuální úroková sazba na korunovém spořícím účtu od Air Bank činí 1,30 % ročně. Takto jsou úročeny všechny vklady do maximálně 1 000 000 Kč.

Všechny vklady na spořícím účtu nad jeden milión mají sazbu 0,70 % ročně. Můžete spořit, ale zároveň máte své peníze kdykoliv k dispozici – lze je libovolně vybírat či převádět. Spořicí účet si lze zajistit také v EUR měně nebo v USD. Peníze si řídíte libovolně díky internetovému nebo telefonnímu bankovnictví. Založení spořícího účtu je možné učinit na pobočce, online nebo prostřednictvím kurýra.

 Půjčka od Air Bank

Žadatelé mohou půjčku od Air Bank využít na cokoliv bez udání účelu.

Tip pro čtenáře: Chcete se orientovat v neúčelových půjčkách? Srovnejte si tento typ půjček na stránkách nabízejících půjčky.

Kromě toho, že můžete získat novou půjčku, lze také refinancovat půjčku od jiných bank – to je bez poplatků. Při včasném splácení se můžete těšit z úrokové sazby 8,9 % a poslední splátky se vám odpustí.

Zcela zdarma je sjednání půjčky a vedení půjčkového účtu. V případě úplného předčasného splacení nebo složení mimořádné splátky se neplatí žádné sankční poplatky. Při poskytnutí půjčky vám bude založen běžný účet u Air Bank, pokud ho zde nemáte ještě založený. O půjčku lze požádat pohodlně online.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..