ČSOB

ČSOBČeskoslovenská obchodní banka, a. s. je stoprocentní dceřinou společností KBC Bank NV. Obě společnosti mají sídlo v Bruselu. ČSOB působí v naší republice jako univerzální banka a nabízí různé finanční služby fyzickým osobám, malým a středním podnikům, ale také korporátním a institucionálním klientům.

U ČSOB si mohou zájemci založit různé finanční služby, zejména se jedná o osobní účty, pojistné a penzijní produkty, hypotéky, půjčky a úvěry nebo spořící účty.

Úvěry a půjčky u ČSOB

Půjčit si můžete u ČSOB na cokoliv potřebujete, stačí si vybrat nejvhodnější druh půjčky nebo úvěru. Díky půjčce si můžete postavit dům, koupit nebo rekonstruovat byt. Jsou připraveny speciální úvěry na zařízení domácnosti či na koupi vlastního bydlení, investovat můžete i do developerských projektů. K dispozici jsou spotřebitelské úvěry nebo povolení přečerpání účtu.

Hypotéky se poskytují od 200 000 Kč až na dobu splatnosti do čtyřiceti let. Půjčky vám umožní získat částky až do 600 000 Kč bez ručitele

TIP pro čtenáře: více o půjčkách do 600 000 Kč se dočtete zde.

Splácení je možné na dobu od jednoho roku až na deset let. Hypotéka s bonusem vám přinese odpuštění části hypotéky, když budete řádně platit a splňovat další požadavky od ČSOB. Hypotéka s garantovanou výší splátky vám obstará stále stejné měsíční splátky během celé existence hypotéky. Americká hypotéka od ČSOB umožňuje získat prostředky na cokoliv.

Spoření a investování u ČSOB

Pokud máte volné finanční prostředky, nebo byste rádi výhodně investovali, jsou k dispozici spořicí účty a různé investiční produkty. V ČSOB je zdarma finanční poradenství na pobočkách. Poradí vám, jak si rozložit jednorázové nebo pravidelné investice. Lze měnit délku spoření. K dispozici jsou penzijní produkty se šetřením na důchodový věk klientů.

Podílové fondy zhodnotí pro občany a firmy volné finanční prostředky díky investičním fondům na našem i zahraničním finančním trhu. V nabídce nechybí stavební spoření, spořící účty a termínované vklady. ČSOB Spořicí program nabízí také různé typy životních pojištění – Optimal, Maximal, Optimal 60/Z, Maximal 60/Z, Maximal Invest a Optimal Profit.

Účty a platby u ČSOB

Běžné účty vyžadují aktivní přístup, což vám ČSOB zaručí. Jeden účet může být i pro celou rodinu. Speciální účet mohou získat nároční klienti.

Elektronické bankovnictví a platební karty u ČSOB

V nabídce ČSOB najdete několik druhů platebních karet. Každý si může vybrat to, co mu nejvíce vyhovuje pro platby v obchodech, na internetu a pro výběry z bankomatu. Elektronické bankovnictví je pružné a účty můžete spravovat díky internetovému bankovnictví, ale také z mobilu nebo z pevné telefonní linky.

Pojištění

U ČSOB máte k dispozici založení různých druhů pojištění. Nechybí cestovní či životní pojištění nebo pojištění k platebním kartám, které vám může někdo odcizit, či je ztratíte.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..