MBank

MBankMBank byla založena v roce 2000 v Polsku jako retailová divize mBank S.A., na českém trhu působí banka od roku 2007 (listopad). MBank se považuje za průkopníka ve světě internetového bankovnictví a inovací.

Dnes je mBank známá jako místo, kde se dají jednoduše spravovat osobní finance a využívat různé produkty či služby za příznivé poplatky. U mBank máte k dispozici vše potřebné – osobní běžné účty, spořící účty, hypoteční úvěry a spotřebitelské půjčky, kreditní a platební karty. Obchodní síť mBank je v České republice tvořena finančními centry a mKiosky.

Osobní účet mKONTO od mBank

Jestliže hledáte běžný účet, kde nebudete platit poplatky, zvolte si mKonto. Tento osobní účet je na základě zkušeností klientů považovaný za nejlevnější běžný účet z dlouhodobého hlediska. Založení a vedení účtu je zcela zdarma. Smlouva vám bude přivezena až domů a následně můžete konto ovládat třeba online nebo díky aplikacím Android nebo iOS. K účtu získáte také bezkontaktní platební kartu zdarma.

Povolené přečerpání u osobního účtu

osobnímu účtu mKonto si lze sjednat i povolené přečerpání, kdy budete mít jistotu nějaké finanční rezervy. Otevření povoleného přečerpání není zpoplatněno. K výhodám patří placení úroků jenom z vyčerpané částky a za období, kdy úvěr čerpáte.

Peníze máte ihned k dispozici, bez prokazování účelu a bez potřeby zajištění. Přečerpání se poskytuje od od 5 000 Kč do 300 000 Kč – konkrétní výše je závislá na příchozích platbách do vašeho mKonta. Splatnost je 12 měsíců, ale při dodržení podmínek smlouvy dojde k automatickému prodloužení na dalších 12 měsíců.

Spoření v mBank

Pro zájemce o spoření má banka připraveno mSporeni, kde si můžete vybrat pro vás nejvýhodnější druh spoření. mVKLAD je termínovaným vkladem na 3 měsíce se sazbou 0,55 % p.a. Sazby 0,75 % p.a. na 6 měsíců a 1,00 % p.a. jsou na 12 měsíců. Termínovaný vklad založíte zdarma. Bez poplatků je také vedení a případné zrušení termínovaného vkladu. Vklad je minimálně 1000 Kč.

Spořicí účet eMAX Plus má výhodnou úrokovou sazbu 2,00 % p. a. k jednomu z vašich účtů. Účet je stále k dispozici. Založení a vedení účtu je zdarma. Spořicí účet eMAX od mBank nepožaduje minimální zůstatek, vklad ani obrat. Neváže se na žádnou výpovědní lhůtu. K účtu obdržíte platební kartu. Založení a vedení účtu eMax je zadarmo.

mHYPOTÉKA Light od mBank

Hypoteční úvěr mHYPOTÉKA Light od mBank je vyřizována a poskytována zdarma. Zdarma je také založení a vedení úvěrového i osobního účtu, všechna čerpání hypotéky a elektrické výpisy. Mimořádné splátky můžete dávat také zdarma. mHypotéka umožňuje se zbavit nevýhodných hypoték od jiných bank či nebankovních společností díky refinancování.

Hotovostní úvěr mPůjčka Plus od mBank
Půjčku od mBank můžete použít na cokoliv. Půjčka se nabízí od 10 000 Kč do 500 000 Kč, doba splatnosti činí 12 až 84 měsíců.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..