GE Money Bank

GE Money BankGE Money Bank nabízí různé bankovní produkty, které si vybírají především jedinci, ale střední a malé firmy a podnikatelé. GE Money Bank zahrnuje zajímavé finanční produkty, kde nechybí využívání moderních technologií, ochrana spotřebitelů, ale také spolehlivost ve finanční oblasti.

V bance si lze založit osobní běžné účty, požádat o půjčku, kreditní kartu, spořící účet nebo termínovaný vklad. V GE Money Bank se najdou finanční produkty pro každého.

Osobní bankovní účty u GE Money Bank

S účty u GE Money Bank lze ušetřit na bankovních poplatcích. Využívá se přímé bankovnictví. Běžné účty Genius jsou k dispozici pro každého zájemce. Flexikredit je kontokorent, kde získáte povolené přečerpání účtu do mínusu. Tato služba se může hodit vždy, když vám budou chybět finance. Není potřeba žádné zajištění a ani ručitelé. Nepotřebujete zajišťovat pravidelné splátky.

Genius Student je určený pro studenty od 15 do 27 let a nabízí několik výhod zdarma. Jedná se například o vedení účtu bez poplatků a všechny výběry z bankomatů GE Money Bank zdarma.

Dětský účet je určen pro děti, které se chtějí naučit hospodařit s penězi. Získáte dětské pojištění a vedení účtu zdarma.

 Spoření u GE Money Bank

V případě zájmu o ukládání volných financí vyzkoušejte spořící účty od GE Money Bank, kde lze očekávat vyšší zhodnocení než u běžných účtů. Spořicí účty se zakládají, vedou i ruší zdarma.

Termínované vklady zajistí garantovaný výnos. Čím více budete spořit, tím vyšší úrok můžete získat z vkladu. K dispozici je také stavební spoření, kde budete mít garantovanou úrokovou sazbu a také státní podporu. Šetřit se dá i díky doplňkovému penzijnímu spoření.

Platební karty u GE Money Bank

U GE Money Bank získáte kreditní karty nebo debetní karty ke  svým účtům. Díky kartám máte možnost mít peníze stále při sobě a nemusíte hlídat hotovost. U kreditních karet počítejte s bezúročným obdobím až padesát dnů a peníze získáte zpátky v rámci věrnostního programu bene+.

Osobní bankovní půjčky u GE Money Bank

Půjčit si můžete na cokoliv potřebujete. GE Money Bank nabízí hned několik možností půjčení peněz. Půjčky nabízí nízké úročení. Nemusíte shánět ručitele a peníze lze očekávat už do pěti minut od podepsání smlouvy. Půjčit se dají částky v rozmezí od 30 000 Kč do 600 000 Kč. U GE Money Bank se dá zařídit také konsolidace půjček, tedy jejich sloučení. Konsolidace se může zajistit nemovitostí. Doba splácení je možná až na 96 měsíců.

Hypotéky od GE Money Bank

Hypotéky jsou způsobem, jak si užívat vlastního bydlení už nyní. Hypotéky poslouží na nové nemovitosti nebo opravy stávajících. Zpracování úvěru a odhad nemovitosti je zdarma. Očekávejte úrokovou sazbu už od 2,24 % ročně. Lze si zajistit i americkou hypotéku na cokoliv nebo refinancování hypoték.

One comment

  1. U GE Money bank mám účet a nedávno jsem využil i express půjčku na 24 měsícu. Poskytují i výhodné konsolidace úvěru, když má člověk více půjček najednou.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..