FIO banka

FIO bankaFio je českou bankou se zaměřením na investice do cenných papírů a na poskytování běžných bankovních služeb. To vše bez poplatků. Klientem Fio banky se může stát každý, kdo přijde na pobočku a zde si založí některý z nabízených účtu. Fio banka oslavila již dvacet let své existence. Fio banka nabízí běžné a spořící účty, hypotéky i úvěry pro fyzické osoby.

Díky Fio můžete uskutečnit své investice na burze a obchodovat s cennými papíry. V bance si lze dopřát bankovní služby pro fyzické osoby i pro podnikatele.

Fio banka nabízí bankovní účty

Běžné účty jsou zřizovány bez bankovních poplatků pro fyzické osoby i pro podnikatele. K novinkám se řadí transparentní účet. Fio banka nabízí běžné účty také v EUR, USD, GBP, PLN, HUF. Minimální vklad na účet v CZK je 100 Kč, stejný je i požadovaný minimální zůstatek. Fio transparentní účet je speciálním druhem běžného bankovního účtu, který poskytuje detailní informace týkající se transakcí. Využijí ho hlavně různé nadace, fondy, občanská sdružení apod.

Spoření od Fio banky

Pokud potřebujete zhodnotit své volné finanční prostředky, můžete si sjednat spořící účet Fio konto nebo některý z nabízených termínovaných vkladů. Spořicí účet Fio konto pro fyzické osoby má momentální úrokovou sazbu 0,5 %. Minimální zůstatek účtu musí činit 100 Kč. Lze ho kdykoliv vybírat.

Termínovaný vklad s obnovou mají nabídku vyššího zhodnocení v rámci předem stanovené doby. Navýšení vkladu nebo výběry se provádějí jenom k datu obnovy. Minimální zůstatek vkladového účtu činí 3 000 Kč.

Úvěry od Fio banky

V případě, že si potřebujete půjčit nějaké finance, Fio banka vám nabízí poskytnutí kontokorentu, úvěru na obchodování s cennými papíry nebo peníze pro své podnikání. K dispozici je také výhodná hypotéka. Kontokorentní úvěry Fio se poskytují do 50 000 Kč bez ručitele a mají výhodné úrokové sazby. Finance z půjčky se dají použít na cokoliv.

Platební styk od Fio banky
Platby z Fio banky se provádějí rychle a v rámci Fio banky ihned. Odchozí i příchozí platby v České republice a mezi ČR – SR jsou zdarma. V rámci eurozóny mají platby výhodné poplatky – odchozí 2 EUR, příchozí 1 EUR.

Internetbanking a platební karty od Fio banky

Ve Fio bance máte vždy pod kontrolou vaše platby, stačí využívat internetové bankovnictví, které je velice jednoduché a v nabídce má mnoho služeb zdarma. Fio banka nabízí pro své klienty různé typy platebních karet. Zadarmo získáte platební kartu MasterCard Debit PayPass.

Smartbanking od Fio banky je jedinečnou aplikací pro chytré telefony, umožňující spravovat účet díky telefonu kdykoliv a zdarma.

API Bankovnictví od Fio banky
Fio API Bankovnictví strojově zpracovává pohyby a výpisy z vašich účtů. Ihned získáte přehled o tom, co se děje na vašich účtech.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..