Informace o bankovních půjčkách

Raiffeisenbank

RaiffeisenbankRaiffeisenbank je moderní bankou, která nabízí široké spektrum různých finančních služeb a produktů. Raiffeisenbank vám dává možnost si založit běžný účet, stavební spoření, spořící účty, ale i investovat na burzách a v investičních společnostech.

Běžné účty od Raiffeisenbank

U Raiffeisenbank si můžete vybrat účet, který vám bude nejvíce vyhovovat svými službami. eKonto KOMPLET nabízí nejčastější bankovní produkty a služby, za což zaplatíte jeden měsíční paušál. eKonto MINI je běžným účtem na míru pro vaše potřeby. Zaplatíte jenom za to, co budete využívat a co si vyberete.

eKonto vám přinese různé výhody a benefity. Mezi ostatními účty najdete také Studentský účet, Samostatný korunový účet nebo Samostatný účet v cizí měně. K obsluhování účtu slouží nejen internetové bankovnictví, ale také GSM a telefonní bankovnictví. K účtům si lze vybrat debetní kartu z obsáhlé nabídky.

Hypotéky od Raiffeisenbank

Raiffeisenbank nabízí několik druhů hypoték. Hypotéka Klasik představuje klasický hypoteční úvěr k pořízení nemovitosti nebo družstevního bytu. Klasik Plus pomůže v době, kdy se musí překlenout určitá doby, kdy není možné zajistit úvěr zástavním právem.

Offset – hypotéka se zápočtem úspor dovolí uspořit úroky z hypotéky a Zároveň mít peníze stále k dispozici na nenadálé výdaje. Úspory se budou zhodnocovat lépe než na termínovaných vkladech.

Americká hypotéka Univerzál poslouží na financování libovolného zboží či služeb – záleží na vás. Variabilní hypotéka je neúčelová hypotéka s kontokorentním rámcem. Umožňuje čerpání a splácení úvěru podle vašich potřeb. Hypotéka Profit se specializuje na komerční nemovitosti s následným pronájmem. Equi hypotéka je určena zájemcům, kteří nechtějí dokládat svůj příjem.

U Raiffeisenbank si můžete dopřát nadstandardní služby, což je exkluzivní servis pro všechny klienty, kteří chtějí individuální přístup. Prémiové bankovnictví má v nabídce komplexní služby a možnost servisu osobního poradce. Privátní bankovnictví je určeno osobám preferujícím komplexní řešení financí s individuálním přístupem.

Pojištění od Raiffeisenbank

Získat lze různé druhy pojištění. Můžete uzavřít Online pojištění, kdy se vše provede rychle a snadno i bez docházení do pobočky. Uzavřít si můžete u Raiffeisenbank životní pojištění, pojištění ke kartám, k osobním půjčkám nebo k hypotéce.

Úvěry a půjčky od Raiffeisenbank

Raiffeisenbank nabízí  osobní půjčky bez poplatků předem a bez poplatků za vedení. K dispozici je sjednání povoleného debetu k osobnímu účtu. Rychlá půjčka je standardním osobní půjčkou, kde se nedokládá účel. Osobní půjčka pro klienty Raiffeisenbank je rychlým řešením z domova – vše zajistíte přes internetové bankovnictví. Účelová půjčka je určena na konkrétní účel, například na koupi vestavěných spotřebičů, na auto, rekonstrukci apod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..