Raiffeisenbank

RaiffeisenbankRaiffeisenbank je moderní bankou, která nabízí široké spektrum různých finančních služeb a produktů. Raiffeisenbank vám dává možnost si založit běžný účet, stavební spoření, spořící účty, ale i investovat na burzách a v investičních společnostech.

Běžné účty od Raiffeisenbank

U Raiffeisenbank si můžete vybrat účet, který vám bude nejvíce vyhovovat svými službami. eKonto KOMPLET nabízí nejčastější bankovní produkty a služby, za což zaplatíte jeden měsíční paušál. eKonto MINI je běžným účtem na míru pro vaše potřeby. Zaplatíte jenom za to, co budete využívat a co si vyberete.

eKonto vám přinese různé výhody a benefity. Mezi ostatními účty najdete také Studentský účet, Samostatný korunový účet nebo Samostatný účet v cizí měně. K obsluhování účtu slouží nejen internetové bankovnictví, ale také GSM a telefonní bankovnictví. K účtům si lze vybrat debetní kartu z obsáhlé nabídky.

Hypotéky od Raiffeisenbank

Raiffeisenbank nabízí několik druhů hypoték. Hypotéka Klasik představuje klasický hypoteční úvěr k pořízení nemovitosti nebo družstevního bytu. Klasik Plus pomůže v době, kdy se musí překlenout určitá doby, kdy není možné zajistit úvěr zástavním právem.

Offset – hypotéka se zápočtem úspor dovolí uspořit úroky z hypotéky a Zároveň mít peníze stále k dispozici na nenadálé výdaje. Úspory se budou zhodnocovat lépe než na termínovaných vkladech.

Americká hypotéka Univerzál poslouží na financování libovolného zboží či služeb – záleží na vás. Variabilní hypotéka je neúčelová hypotéka s kontokorentním rámcem. Umožňuje čerpání a splácení úvěru podle vašich potřeb. Hypotéka Profit se specializuje na komerční nemovitosti s následným pronájmem. Equi hypotéka je určena zájemcům, kteří nechtějí dokládat svůj příjem.

U Raiffeisenbank si můžete dopřát nadstandardní služby, což je exkluzivní servis pro všechny klienty, kteří chtějí individuální přístup. Prémiové bankovnictví má v nabídce komplexní služby a možnost servisu osobního poradce. Privátní bankovnictví je určeno osobám preferujícím komplexní řešení financí s individuálním přístupem.

Pojištění od Raiffeisenbank

Získat lze různé druhy pojištění. Můžete uzavřít Online pojištění, kdy se vše provede rychle a snadno i bez docházení do pobočky. Uzavřít si můžete u Raiffeisenbank životní pojištění, pojištění ke kartám, k osobním půjčkám nebo k hypotéce.

Úvěry a půjčky od Raiffeisenbank

Raiffeisenbank nabízí  osobní půjčky bez poplatků předem a bez poplatků za vedení. K dispozici je sjednání povoleného debetu k osobnímu účtu. Rychlá půjčka je standardním osobní půjčkou, kde se nedokládá účel. Osobní půjčka pro klienty Raiffeisenbank je rychlým řešením z domova – vše zajistíte přes internetové bankovnictví. Účelová půjčka je určena na konkrétní účel, například na koupi vestavěných spotřebičů, na auto, rekonstrukci apod.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..