Komerční banka

Komerční bankaKomerční banka je mateřskou společností Skupiny KB a součástí mezinárodní skupiny Société Générale. KB se řadí k předním bankám v České republice a ve střední a východní Evropě. Jedná se o univerzální banku s bohatou nabídkou různých finančních služeb pro podniky, podnikatele i soukromé osoby.

Komerční banka má rozsáhlou síť poboček, vlastní distribuční síť a také možnost přímého bankovnictví. V bance se dají získat produkty jako osobní účty, pojištění, penzijní připojištění, platební karty, investiční bankovnictví, stavební spoření, faktoring, spotřebitelské úvěry.

Účty od Komerční banky

V KB si lze založit různé osobní účty. MůjÚčet je flexibilní balíček s produkty a službami k pokrytí vašich finančních potřeb. Automaticky budete zařazeni do systému MojeOdměny a v případě aktivního využívání služeb se vám každý měsíc vrátí až 100 % z poplatku za vedení účtu. K dispozici je internetové bankovnictví, kdy máte přístup k vašim financím podle potřeby.

Dětské konto Beruška je určeno pro děti od narození do patnácti let jejich věku. Účet má zajímavé úročení a vedení zdarma. Díte může už od osmi let používat platební kartu k výběrům z bankomatu a k placení u obchodníků. Zákonní zástupci mají pasivní náhled na účet. KB Start konto je běžný účet s měsíčním elektronickým výpisem pro všechny fyzické osoby s věkem nad 18 let. K výhodám patří vedení balíčku zdarma, pokud se splní stanovené podmínky. Dále budete mít telefonní bankovnictví Expresní linka KB a vybrané transakce zadarmo.

Komerční banka nabízí i platební karty

A karta je kartou pro nákupy s mnoha slevami. Ušetří vám čas a také spoří na penzi. Jde o mezinárodní kreditní embosovanou kartu s neustálým přístupem k úvěru bez úroku. Lady karta je určena k platbám v obchodech, ale i k výběrům hotovosti. Díky kartě se dají využívat různé slevy a dárky ze sítě partnerských obchodů.

Půjčky a hypotéky od Komerční banky

Flexibilní hypotéka je nabízena Komerční bankou a jedná se o hypotéku, která se vám přizpůsobí. Můžete například skládat mimořádné splátky bez sankčních poplatků, nechat si doložit začátek splácení nebo přerušit placení splátek až na tři měsíce. Optimální půjčka vám je k dispozici ke konsolidování vašich současných půjček, kreditních karet, spotřebitelských úvěrů a povolených debetů. Úvěr Garant je vlastně americkou hypotékou a peníze lze využít na cokoliv. Podmínkou je zajištění úvěru nemovitostí. Premium půjčka se poskytuje jako neúčelová, v částkách od 300 000 do 2 500 000 Kč, s maximální splatnost do šesti let.

Spoření od KB

KB Spořicí konto Bonus Aktiv je určené ke spoření a pravidelně se vám připisuje speciální bonus. KB Spořicí konto Bonus vám přinese k základní úrokové sazbě i bonusovou. Konto lze spravovat přímým bankovnictvím.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..