Informace o bankovních půjčkách

Česká spořitelna

Česká spořitelnaČeská spořitelna je bankou, která začala psát svou historii už od roku 1825. Česká spořitelna si i v současnosti drží pevné postavení na finančním trhu a nabízí miliónům svých klientům obsáhlé služby, kde nechybí běžné účty, půjčky, hypotéky, spořící účty nebo zajímavé druhy investování na burzách a investičních trzích.

Od roku 2000 se stala Česká spořitelna členem Erste Group, významného poskytovatele finančních služeb v rámci střední a východní Evropy. Za své finanční služby získala Česká spořitelna již několik významných ocenění (Banka roku, Nejdůvěryhodnější banka roku, Hypotéka roku apod.).

Česká spořitelna nabízí i osobní účty

Osobní účet ČS II je určen pro každého a všichni automaticky získají základní balíček pro své potřeby. K nim si lze určit různé doplňkové služby za poplatek. Dále si lze u u České spořitelny zřídit internetový osobní účet ČS – iÚčet, který získají zdarma aktivní klienti využívající bezhotovostní placení. U České spořitelny si můžete také založit běžný účet v cizí měně.

U běžných účtů je k dispozici internetové bankovnictví 24 hodin denně, mobilní banka pro vaše telefony s operačním systémem iOS (iPhone) nebo Android či telebanking. Díky službě Mobito si dobijete kredit u telefonu. K účtům se vydávají různé druhy platebních karet.

Kontokorent a pojištění u České spořitelny

U běžného účtu si můžete založit kontokorent, který vám umožní čerpání peněz do mínusu v době, kdy budete potřebovat. K Osobnímu účtu ČS si lze uzavřít cestovní pojištění na cesty do zahraničí.

Dále se můžete zajímat o pojištění pravidelných vkladů pro případy nepříjemných životních chvil, úrazové pojištění a asistenční služby. Pro případy odcizení osobních věcí nabízí Česká spořitelna Pojištění karty a osobních věcí a pro případy nekvalitních služeb Pojištění právní ochrany.

Úvěry u České spořitelny

Půjčit si můžete u České spořitelny na cokoliv potřebujete, protože nabízí hned několik typů úvěrů pro fyzické osoby i pro podnikatele. Osobní půjčku získáte snadno a rychle. Informace o půjčce naleznete na informačním stránkách o České spořitelně. Spotřebitelský úvěr se využije na koupi konkrétní věci nebo služby – může jít třeba o koupi nové sušičky na prádlo, auta, rekonstrukci domu apod.

Úvěr od Buřinky poslouží na úhrady nákladů spojených s bydlením. Konsolidace půjček spojí vaše úvěry, půjčky, kreditní karty (informace o kreditních kartách) a kontokorenty až do výše 600 000 Kč – vše budete mít v jednom účtu. Pro nákupy různého druhu poslouží kreditní karta Odměna. Hypotéka u České spořitelny se dá využít na opravy i novou výstavbu. Může se jednat o částky až do 800 000 Kč bez zástavy nemovitosti.

Spoření a penze

V případě potřeby zhodnocení volných finančních prostředků můžete šetřit v rámci důchodového spoření ve II. pilíři či si založit stavební spoření. Dále můžete využívat spořící účty či si založit životní pojištění Flexi nebo kapitálové životní pojištění Kapitál.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..