Česká spořitelna

Česká spořitelnaČeská spořitelna je bankou, která začala psát svou historii už od roku 1825. Česká spořitelna si i v současnosti drží pevné postavení na finančním trhu a nabízí miliónům svých klientům obsáhlé služby, kde nechybí běžné účty, půjčky, hypotéky, spořící účty nebo zajímavé druhy investování na burzách a investičních trzích.

Od roku 2000 se stala Česká spořitelna členem Erste Group, významného poskytovatele finančních služeb v rámci střední a východní Evropy. Za své finanční služby získala Česká spořitelna již několik významných ocenění (Banka roku, Nejdůvěryhodnější banka roku, Hypotéka roku apod.).

Česká spořitelna nabízí i osobní účty

Osobní účet ČS II je určen pro každého a všichni automaticky získají základní balíček pro své potřeby. K nim si lze určit různé doplňkové služby za poplatek. Dále si lze u u České spořitelny zřídit internetový osobní účet ČS – iÚčet, který získají zdarma aktivní klienti využívající bezhotovostní placení. U České spořitelny si můžete také založit běžný účet v cizí měně.

U běžných účtů je k dispozici internetové bankovnictví 24 hodin denně, mobilní banka pro vaše telefony s operačním systémem iOS (iPhone) nebo Android či telebanking. Díky službě Mobito si dobijete kredit u telefonu. K účtům se vydávají různé druhy platebních karet.

Kontokorent a pojištění u České spořitelny

U běžného účtu si můžete založit kontokorent, který vám umožní čerpání peněz do mínusu v době, kdy budete potřebovat. K Osobnímu účtu ČS si lze uzavřít cestovní pojištění na cesty do zahraničí.

Dále se můžete zajímat o pojištění pravidelných vkladů pro případy nepříjemných životních chvil, úrazové pojištění a asistenční služby. Pro případy odcizení osobních věcí nabízí Česká spořitelna Pojištění karty a osobních věcí a pro případy nekvalitních služeb Pojištění právní ochrany.

Úvěry u České spořitelny

Půjčit si můžete u České spořitelny na cokoliv potřebujete, protože nabízí hned několik typů úvěrů pro fyzické osoby i pro podnikatele. Osobní půjčku získáte snadno a rychle. Informace o půjčce naleznete na informačním stránkách o České spořitelně. Spotřebitelský úvěr se využije na koupi konkrétní věci nebo služby – může jít třeba o koupi nové sušičky na prádlo, auta, rekonstrukci domu apod.

Úvěr od Buřinky poslouží na úhrady nákladů spojených s bydlením. Konsolidace půjček spojí vaše úvěry, půjčky, kreditní karty (informace o kreditních kartách) a kontokorenty až do výše 600 000 Kč – vše budete mít v jednom účtu. Pro nákupy různého druhu poslouží kreditní karta Odměna. Hypotéka u České spořitelny se dá využít na opravy i novou výstavbu. Může se jednat o částky až do 800 000 Kč bez zástavy nemovitosti.

Spoření a penze

V případě potřeby zhodnocení volných finančních prostředků můžete šetřit v rámci důchodového spoření ve II. pilíři či si založit stavební spoření. Dále můžete využívat spořící účty či si založit životní pojištění Flexi nebo kapitálové životní pojištění Kapitál.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..