Citibank

Citibank-logoCitibank je bankou s dlouhou historií a tradicí. Citibank funguje ve více než stovce zemí z celého světa a v České republice začala působit v roce 1991. U Citibank naleznete různé služby pro fyzické osoby, podnikatele i firmy. V nabízených službách od Citibank objevíte kreditní karty, osobní účty, ale i podílové fondy nebo privátní bankovnictví Citigold.

Běžné účty od Citibank

Citibank nabízí unikátní balíčky služeb, kde získáte rozličné bankovní služby a také se nadstandardně zhodnotí vaše finanční prostředky. Citikonto Plus je určen osobám, které chtějí řídit svůj účet díky internetovému, mobilnímu nebo telefonnímu bankovnictví. Citi® Premium je určen pro náročné klienty,  kteří chtějí osobního bankéře. K individuální péči o vaše finance slouží také Citigold.

Běžný účet s Citibank můžete založit v korunách nebo v cizích měnách. Jedná se například o měny: EUR, USD, GBP, CHF, JPY, PLN, HUF, AUD, CAD, SEK, DKK, NOK.

Spoření od Citibank

V případě, že chystáte zhodnotit své volné finanční prostředky, můžete využít spoření od od Citibank. Na výběr máte spořící účet v korunách nebo eurech, zapadající do balíčku služeb Citikonto Plus či Citi® Premium, ale také termínovaný vklad s jistým výnosem v CZK, GBP, EUR nebo USD. Díky Bonus Packu budete mít kombinaci termínovaného vkladu s úrokem 2 % p.a. a možnost investice do podílových fondů.

Spořicí účet získáte v rámci balíčků služeb Citikonto Plus a Citi® Premium zdarma. Úrok na spořícím účtu v Kč v Citigold dělá 0,50 % p.a. až 1,30 % p.a., u Citi® Premium je úrok spořícího účtu od 0,50 % p.a. do 1,30 % p.a. Citi termínované vklady zajišťují vyšší výnosy pomocí výhodných úrokových sazeb. Minimální výše termínovaných vkladů s výhodným úročením činí 50 000 Kč, 2 500 USD, 3 000 EUR nebo 1 600 GBP.

Kreditní karty od Citibank

Citibank nabízí hned několik druhů kreditních karet. Kreditní karta Citi Life vám zajistí odměnu 2 % z každého nákupu uskutečněného doma i v zahraničí. Každý měsíc získáte díky Citi Life Prémii až 2 000 Kč.

Kreditní karta Citi Opuscard poslouží k cestování veřejnou dopravou v Libereckém kraji a také k placení v obchodech u nás i v zahraničí. Kreditní karta Citi Broker Consulting vám přinese například odměnu 2 % z každého nákupu, další slevy až 25 % od partnerů programu Citi Club, vrácení poplatku za vedení kreditní karty v prvním roce od vydání karty, když ji použijete k platbě aspoň jednou v daném zúčtovacím období aj.

Z dalších kreditek jsou k dispozici Citi Billa, kreditní karta Citi Classic, kreditní karta Citi Gold, O2 Citi kreditní karta, O2 Citi zlatá kreditní karta, kreditní karta Citi ČSA, kreditní karta Shell MasterCard od Citibank, kreditní karta Citi Life Metropole, kreditní karta Citi Shopping.

Půjčka od Citibank

Od Citibank můžete získat rychlé půjčky bez ručitele. Lze sjednat také konsolidaci půjček. Poskytují se i speciální půjčky pro lékaře a pro podnikatele.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..