Kreditní karty mKREDITKY s obdobím bez úroků až 54 dní

Placení kartami je velice pohodlné a praktické. Dochází vám peníze na běžném účtu, ale přesto se nechcete vzdát svých oblíbených nákupů? Snadné řešení nabízí půjčky díky kreditním kartám. Jednou z možností jsou i kreditní karty mKREDITKY od mBank

Kreditní karty mKREDITKY od mBank se dají vybírat ze tří tarifů. Vy si sami vyberete tarif, jaký vám vyhovuje nejvíce. Visa Credit Classic je k dispozici s limitem do 150 000 Kč. Ještě vyšší tarif nabízí Visa Credit Gold, kde lze čerpat až do limitu 500 000 Kč.

Petr S., Náchod: mKREDITKU od mBank vlastním již delší dobu a snažím se využívat bezúročného období, což je pro mne výhodné.

Hlavní výhody kreditní karty mKREDITKY od mBank

  • možnost využití bezúročného období až 54 dní
  • vedení a vydání karty je zdarma
  • minimální měsíční splátka činí jenom 3 % – minimum je 50 Kč
  • nízké úrokové sazby
  • kreditní karta od mBank umožňuje odesílání peněz na libovolné účty v rámci České republiky
  • mKreditku od mBank vyřídíte zcela jednoduše
  • kompletní přehled všech transakcí v internetovém bankovnictví
  • lze si pořídit dodatkovou kartu

 

Jak získat kreditní kartu?

Žádost o kreditní kartu od mBank je velice snadná. Je třeba si uvědomit, že je k dispozici pouze stávajícím klientům banky. Jakmile se stanete klientem mBank, získáte přístup do internetového bankovnictví, kde si můžete požádat o kreditku. Předschválená kreditní karta včetně uvedeného limitu se zobrazí ve zprávách z banky v internetovém bankovnictví. Zpracování a schvalování obdržených žádostí probíhá celý den a noc – 24 hodin denně, každý den včetně víkendů a svátků. Proces schválení probíhá on-line, ale máte možnost se rozhodnout, jestli se vyřídíte kreditní kartu sami v internetovém bankovnictví či raději navštívíte obchodní síť. Smlouva v internetovém bankovnictví se dá potvrdit autorizační SMS zprávou.

Kreditní karty mKREDITKY
e-gabi / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..