Optimální půjčka má splatnost až 10 let

Půjčky jsou dnes fenoménem, stačí si vybrat. Pokud si své půjčky převedete do Komerční banky, můžete ušetřit. Co nabízí Optimální půjčka od Komerční banky?

Půjčka rychle od 30 000 Kč

Optimální půjčka je určena pouze na sloučení (konsolidaci) již sjednaných úvěrových produktů, které nemají po době splatnosti. Optimální půjčka je určena pro občany České republiky, cizince s trvalým pobytem v ČR a pro občany členských zemí EU s povolením k přechodnému nebo trvalému pobytu v naší republice. Žadatel o Optimální půjčku musí předložit dva doklady totožnosti, potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání a také úvěrové dokumenty od jiných finančních společností určených ke konsolidaci. Optimální půjčka se poskytuje v rozmezí od 30 000 Kč do 2 500 000 Kč. Maximální splatnost je možná na 10 let. Sloučení půjček se týká také povolených debetů a kreditních karet.

Jana V., Praha 2: Sloučením půjček jsem si ulevila od mnohých starostí, navíc nyní splácím mnohem méně než dříve při několika úvěrech.

Optimální půjčka a další výhody

  • zajímavá úroková sazba
  • bez zajištění si lze půjčit až do výše 2 500 000 Kč
  • vyřízení půjčky je bez poplatku
  • můžete obdržet také neúčelovou část půjčky, která se dá použít na jakékoliv nepodnikatelské účely
  • lze si sjednat pojištění schopnosti splácet

Díky půjčce snížíte měsíční splátky svých současných úvěrových produktů. Dále budete mít lepší přehled o vašem splácení – už vám žádná splátka neunikne, protože jeden úvěr se zapamatuje lépe než několik. Úspory očekávejte ve snížení splátek a také na poplatcích v porovnání s několika vedenými úvěry. Poplatky Optimální půjčky se řídí aktuálním sazebníkem Komerční banky. Jak získáte Optimální půjčku? Můžete kontaktovat bankovního poradce, zavolat na bezplatnou Infolinku KB 800 521 521 nebo si necháte zavolat s banky po využití odkazu.

Optimální půjčka
PublicDomainPictures / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..