Penzijní zabezpečení vám pomůže vylepšit život v důchodu

Už se těšíte do důchodu, ale obáváte se, že od státu nedostanete zrovna dostatečně vysokou částku a budete živořit, místo užívání si poklidného stáří? Penzijní zabezpečení nabízí také Česká spořitelna. Díky němu si zajistíte dobrou životní úroveň během důchodu, ale lze i o pět let dříve. Pokud se rozhodnete o zřízení penzijního zabezpečení, bude vám v bance připravena varianta na míru, aby pro vás bylo spoření co nejvýhodnější.

Dva produkty v penzijním zabezpečení

Penzijní zabezpečení je složeno z důchodového spoření ve II. pilíři a z doplňkového penzijního spoření nebo penzijní připojištění (už nelze sjednat) ve III. Pilíři.

Karel K., Praha 2: Jsme již ve věku, kdy čerpám penzijní zabezpečení a musím říct, že šlo o výhodnou akci – nyní mám nějaké peníze navíc k běžnému důchodu.

Co chcete vědět u penzijního zabezpečení:

  • budete si šetřit další 2 % z hrubé mzdy navíc
  • státu musíte ze svého příjmu odvádět peníze, 3 % z příjmu však budou převedeny na váš důchodový účet
  • všechny peníze, které si naspoříte budou jen vaše, během let se budou zhodnocovat a dokonce mají ochranu před exekutory
  • jestliže nestihnete tyto peníze vybrat během penze, stanou se úspory součástí vašeho dědictví a získají je vaši příbuzní

Penzijní zabezpečení od České spořitelny mám přinese odměny

Pokud si založíte Penzijní zabezpečení od České spořitelny, můžete se těšit na odměny.

1 ibod získáte za každých 100 Kč zaplacených kreditní kartou a také za každý den, kdy jste klienty ČS a.s. Další ibody vám budou připsány za každých 100 Kč řádné splátky úvěru včetně hypotéky nebo za každých 100 Kč poslaných na pojištění, spoření či investice. Pro získání ibodů je nejprve nutné se zaregistrovat do této služby a aktivovat si sbírání ibodů. Podle počtu dosažených ibodů si pak můžete vybrat odměnu.

Sjednání penzijního zabezpečení je možné po sjednání schůzky na pobočce či si zavolejte na linku 956 777 444.

Penzijní zabezpečení
geralt / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..