Ideální hypotéka pro vaše potřeby

Hypotéka od České spořitelny je jednoduchá a vyjde vás levně. Budete splácet podle sebe, budete mít vedení účtu zdarma a vlastně si sami vyberete služby podle svých potřeb. Není problém se na banku obrátit a během splácení si hypotéku podle svého kdykoliv přizpůsobit.

Hypotéka s garancí úroků

Hypotéka České spořitelny vám umožní mít hezké bydlení v době, kdy ho potřebujete a bez čekání na „někdy“ v budoucnosti. Investovat rozumně se vždy vyplatí. Navíc budete vědět, kolik přesně zaplatíte za vybrané služby spojené s poskytnutím a existencí hypotéky. Poplatek za vyřízení hypotéky se neplatí, ale počítejte s poplatkem za vedení hypotečního účtu.

Zdarma získáte garanci na úrokovou sazbu na třicet dní. Pokud tedy úrokové sazby vzrostou od chvíle nabídky hypotéky do podpisu smlouvy, nebude se vás to nijak týkat. Rychle můžete mít hotové ocenění nemovitosti. Lze ho realizovat online. Cenový odhad je nutný mít k realizaci hypotéky.

Petr S., Praha: Hypotéku od České spořitelny již splácím dva roky. Byl jsem ráda, že jsem se obrátil na prověřenou banku a neměl žádné problémy s poskytnutím.

Slevy z úrokové sazby

U hypotéky můžete mít i slevu na úroky ve výši 0,50 %. K tomu je potřeba řádně splácet hypotéku ze založeného a aktivně využívaného Osobního účtu České spořitelny. Budete platit jenom za to, co budete využívat. Hypotéku lze čerpat expresně – už druhý den po podepsání smlouvy o hypotečním úvěru a po splnění všech podmínek čerpání.

Různé druhy hypoték

U České spořitelny můžete realizovat různé typy hypoték. Například na financování montovaných domů, kdy je při výstavbě montovaného rodinného domu umožněno čerpání hypotéky až do 90 % ceny ještě před dokončením výstavby. U hypotéky Komplet lze úvěr částečně použít pro různé účely bydlení na základě vlastního rozhodnutí. Peníze získáte se stejně výhodnými úroky.

hypotéka
keem1201 / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..