Půjčka s odměnou za včasné splácení

Půjčka od Air Bank je k dispozici až do částek 600000 Kč. Splácení je možné až do několika let. Výhodou je, že si můžete najít online kalkulačku a zde si bez problémů vepsat libovolné částky a vybrat dobu splácení. Okamžitě budete mít k dispozici informace o tom, jak velká bude měsíční splátka, kolik splátek celkem zaplatíte a při jakém úročení a RPSN.

Včasné splácení s odměnou

Při online výpočtu budete předem vědět, kolik zaplatíte celkem peněz. Snadno tedy posoudíte, jestli se vám půjčka vyplatí nebo nikoliv. U výpočtu musíte počítat s tím, že tyto údaje platí pro včasné splácení ve sjednaném termínu. Při splácení včas můžete počítat se sazbou 9,9 %. Poslední splátky se při tomto modelu odpouštějí automaticky.

Kamil P., Prostějov: Půjčka od Air Bank mi doslova vytrhla trn z paty. Byla rychle vyřízena a já mohl poplatit náhle vzniklé výdaje.

Nová půjčka nebo refinancování

Od půjčky od Air Bank můžete očekávat využití na cokoliv. Můžete požádat o zcela novou půjčku nebo si nechat refinancovat vaše stávající půjčky u jiných bank. V případě, že se vám nebude na půjčce něco zdát, můžete ji do třiceti dnů vrátit. Jestliže se tak stane poprvé, nebudou vám počítány žádní úroky a poplatky.

Půjčka bez poplatků

Půjčka od Air Bank se poskytuje zcela bez poplatků. Navíc budete odměněni za včasné splácení. Stačí splácet včas a poslední splátky budou automaticky odpuštěny. Jestliže se rozhodnete půjčku celou předčasně splatit nebo dát mimořádnou splátku, můžete zcela zdarma – neúčtují se žádné poplatky. Online si můžete i spočítat, kolik celkem ušetříte. Není problém si vzít i několik půjček najednou a každou z nich si můžete pojmenovat, abyste získali lepší přehled. Při žádosti o půjčku vám bude založen běžný účet u Air Bank, odkud se budou převádět i splátky na půjčku. O půjčku si můžete požádat také online způsobem.

 

Půjčka od Air Bank
martaposemuckel / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..