Běžný účet od Air Bank

Běžný účet od Air BankBěžné účty jsou nejpoužívanějšími účty mnohými lidmi. Díky běžnému účtu si můžete placení v mnohém ulehčit. Air Bank běžný účet vám zhodnocuje vámi vložené prostředky. U Air Bank mají peníze na běžném účtu bonusovou sazbou 1,30 % p.a. a rovnají se tak sazbě na spořícím účtu. Ovšem je třeba počítat s tím, že tato bonusová sazba úroků se vztahuje pouze do 100 000 Kč.

Navíc vám peníze mohou vydělávat jenom tehdy, když zaplatíte měsíčně pětkrát kartou. Pokud splníte měsíční placení 5x kartou, následující měsíc se bude úročit váš běžný účet danou sazbou úroků.

Běžný účet od Air Bank nabízí dva tarify. Z nich si snadno určíte a vyberete ten vám více vyhovující. Konkrétně se jedná o Malý a Velký tarif. Tarif pokryje všechny služby – vedení běžného a spořícího účtu, internetové a telefonní bankovnictví, platební karty a  všechny provedené transakce. Pro oba tarify se nabízí až deset běžných účtů zdarma. Dále získáte až tři spořící účty a vydání a vedení dvou platebních karet.

Malým tarif
Neplatí se žádný měsíční poplatek. Budete platit jenom za některé vámi využívané služby.

Velký tarif
Sazebníkem cen poplatků je stanoven jeden neměnný měsíční poplatek 100 Kč a díky němu se pokryje vše, co využijete.

Běžný účet od Air Bank

Běžný účet je skvělým řešením pro celou rodinu, protože za jeden poplatek budete mít k dispozici až deset běžných účtů. Stačí podepsat jednu smlouvu a účet získá na základě vašeho zvážení celá rodina. Finance si pak můžete spravovat podle svého a pohodlně online kdykoliv potřebujete.

K tarifu obdržíte dvě karty zadarmo a pokud budete chtít další karty, bude to za cenu jednorázového poplatku. Disponenti účtu získají vlastní přístup do internetového bankovnictví. Všechny platby rodinného konta se provádějí ihned a zdarma. V internetovém bankovnictví budete mít také k dispozici možnost si vše rozdělit do různých skupin výdajů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..