mBank – Osobní účet mKonto

Osobní účet mKontoJeden z nejlevnějších osobních účtů v naší republice je právě mKonto od mBank. Co vás určitě nečeká je placení zbytečných poplatků při používání vašeho zřízeného mKonta.

Založení osobního účtu mKonto je snadné. Můžete tak učinit díky online rozhraní webových stránek mBank. Následně vám bude smlouva o založení účtu dovezena až domů – resp. na vámi udanou adresu bydliště. Ke zřízení osobního účtu mKonto slouží též obchodní místa mBank.

mKonto bez zbytečných poplatků

mKonto můžete pohodlně ovládat díky internetovému bankovnictví, ale také pomocí aplikací iOS a Android. Tímto způsobem budete mít mKonto stále sebou a využijete ho kdykoliv. Nečekají vás žádné zbytečné a ani skryté poplatky.

Osobní účet mKonto

Založení a vedení účtu mKonto je zdarma. Zdarma budete mít také veškeré příchozí a odchozí platby v rámci České republiky. Dále bude zdarma nastavení i platby inkasních plateb, SIPO a trvalých příkazů. K účtu obdržíte rovněž  bezkontaktní platební kartu Visa Classic zdarma. Na vaši emailovou adresu budou každý měsíc chodit elektronické výpisy zadarmo.

Pro mKonto lze sjednat spoluvlastníka účtu nebo si stanovíte disponenta účtu, což se využije hlavně u partnerů nebo rodin.

O platební kartu si požádáte okamžitě během zakládání účtu, ale také kdykoli později ve svém internetovém bankovnictví. Embosovaná platební karta je k účtu zdarma a zdarma můžete uskutečnit až tři výběry měsíčně z jakéhokoli bankomatu – seznam všech bankomatů v České republice. Ke kartě si můžete sjednat i pojištění zneužití karty.

K účtu máte přístup 24 hodin denně a vámi zadané platby jsou uskutečňovány okamžitě. K dispozici je také zahraniční platební styk, SEPA platby. Díky SMS zprávám nebo e-mailům můžete mít také informace o pohybech na vašem účtu. Od účtu se nepožaduje žádný minimální vklad, obrat ani zůstatek.  Platby v rámci mBank proběhnou okamžitě.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..