Informace o bankovních půjčkách

Cestovní pojištění bez věkového omezení

Rádi cestujete? Potom je nutné myslet i na případné nemoci, úrazy a jiné nepříjemnosti, které vás mohou potkat zcela nečekaně. ČSOB Cestovní pojištění je určeno pro všechny bez věkového omezení. Díky pojištění pokryjete léčebné výlohy v zahraničí.

Kdo si může požádat o cestovní pojištění?

Cestovní pojištění od ČSOB je určeno dospělým osobám i dětem. Musí se jednat o občany České republiky, které chystají cesty do zahraničí. Sjednání platí i pro cizí státní příslušníky na cesty do zemí, kde nejsou státními příslušníky. Neplatí to však v případech, kdy je pojištěný cizí státní příslušník účastníkem veřejného zdravotního pojištění v ČR. Sjednat můžete zvýhodněné pojistné pro děti a k dispozici je také výhodná sazba pro rodinné cesty.

Výhody cestovního pojištění

  • lze si sjednat další pojištění k pojištění léčebných výloh (odpovědnosti za újmu, úrazu, zavazadel apod.)
  • k dispozici je asistenční služba ČSOB Pojišťovna Asistence s tel. +420 222 803 442, jde o nepřetržitou službu v české jazyce po celém světe
  • do oblasti „Evropa“ zapadají i hodně navštěvované vzdálenější státy – Maroko, Turecko, Kanárské ostrovy, Izrael, Egypt, Tunisko atd.
  • dá se sjednat pojištění pro provozování nebezpečných sportů
  • k dispozici budete mít i automatické prodloužení pojistné doby pro případ, kdy se kvůli hospitalizaci či dopravnímu omezení protáhne váš pobyt za hranicemi
  • získáte jednorázové odškodné za hospitalizaci v částce 2 000 Kč
  • veřejně organizované sporty nepatří do nepojistitelných sportů

Jaké úhrady zahrnuje pojištění léčebných výloh? Například půjde o lékařské ošetření, ošetření zubů pro utišení akutní bolesti, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přepravu do nejbližšího zdravotnického zařízení atd.

Romana K, Liberec: Cestovní pojištění jsem si u ČSOB zajistila už několikrát. Sice jsem jeho služby nevyužila, ale bylo příjemné mít jistotu, že si případné nemalé výdaje nemusím platit ze svých úspor.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..