Cestovní pojištění bez věkového omezení

Cestovní pojištění
PublicDomainPictures / Pixabay

Rádi cestujete? Potom je nutné myslet i na případné nemoci, úrazy a jiné nepříjemnosti, které vás mohou potkat zcela nečekaně. ČSOB Cestovní pojištění je určeno pro všechny bez věkového omezení. Díky pojištění pokryjete léčebné výlohy v zahraničí.

Kdo si může požádat o cestovní pojištění?

Cestovní pojištění od ČSOB je určeno dospělým osobám i dětem. Musí se jednat o občany České republiky, které chystají cesty do zahraničí. Sjednání platí i pro cizí státní příslušníky na cesty do zemí, kde nejsou státními příslušníky. Neplatí to však v případech, kdy je pojištěný cizí státní příslušník účastníkem veřejného zdravotního pojištění v ČR. Sjednat můžete zvýhodněné pojistné pro děti a k dispozici je také výhodná sazba pro rodinné cesty.

Výhody cestovního pojištění

  • lze si sjednat další pojištění k pojištění léčebných výloh (odpovědnosti za újmu, úrazu, zavazadel apod.)
  • k dispozici je asistenční služba ČSOB Pojišťovna Asistence s tel. +420 222 803 442, jde o nepřetržitou službu v české jazyce po celém světe
  • do oblasti „Evropa“ zapadají i hodně navštěvované vzdálenější státy – Maroko, Turecko, Kanárské ostrovy, Izrael, Egypt, Tunisko atd.
  • dá se sjednat pojištění pro provozování nebezpečných sportů
  • k dispozici budete mít i automatické prodloužení pojistné doby pro případ, kdy se kvůli hospitalizaci či dopravnímu omezení protáhne váš pobyt za hranicemi
  • získáte jednorázové odškodné za hospitalizaci v částce 2 000 Kč
  • veřejně organizované sporty nepatří do nepojistitelných sportů

Jaké úhrady zahrnuje pojištění léčebných výloh? Například půjde o lékařské ošetření, ošetření zubů pro utišení akutní bolesti, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přepravu do nejbližšího zdravotnického zařízení atd.

Romana K, Liberec: Cestovní pojištění jsem si u ČSOB zajistila už několikrát. Sice jsem jeho služby nevyužila, ale bylo příjemné mít jistotu, že si případné nemalé výdaje nemusím platit ze svých úspor.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..