ČSOB – Kreditní karta Standard

Kreditní karty slouží k tomu, abyste mohli zaplatit své nákupy, i když zrovna nemáte dostatek vlastních financí. Mohou se stát skvělou finanční rezervou v době, kdy nebudete mít dost peněz, anebo vás překvapí nečekané finanční vydání. Kreditní karta Standard od ČSOB je pro vás navíc výhodná, protože můžete díky ní odložit uhrazení svých nákupů až o 55 dní. Přitom neplatíte ani úrok.

Další výhody s kreditní kartou Standard

Získáte bezkontaktní embosovanou kartu MasterCard Standard. Úvěrový limit je možný od 5 000 Kč až do 250 000 Kč. Využívat můžete bezúročné období trvající až 55 dní. Splátka je stanovena nízko – minimální splátka činí 5 % z čerpané částky, ale minimálně 500 Kč. Zadarmo bude pojištěno zboží proti poškození a krádeži.

Navíc ušetříte díky pojištění prodloužené záruky. Můžete si zvolit datum splatnosti na základě vašich preferencí. Máte k dispozici si navrhnout vlastní design kreditní karty. Image karta bude vaším dílem. Karta je zabezpečena při internetových platbách – 3D Secure – budete tedy ochráněni před zneužitím při placení nákupu na internetu. Každá platba internetového obchodníka musí být potvrzena SMS heslem.

Kdo kartu získá?

O kartu může požádat každý zájemce, pokud mu je již osmnáct let. Při podávání žádosti je nutné doložit své příjmy a případné příjmy spolužadatelů. Dále dodáte dva doklady totožnosti, kdy jedním bude občanský průkaz, dále může jít například o cestovní pas, řidičský průkaz apod.

Bezúročné období až 55 dní je platné na nákupy na internetu, u obchodníků, na výběry z bankomatů a také se týká převodů na běžný účet u ČSOB. Získáte pojištění zakoupeného zboží na půl roku proti zničení, poškození nebo odcizení v limitu plnění až do 70 000 Kč. Budete moct využívat i prodlouženou záruku o jeden rok na elektroniku, hobby nářadí, zahradnické techniku a domácí spotřebiče.

jarmoluk / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..