ČSOB půjčky a úvěry

indexPotřebujete půjčku? Hledáte úvěr na cokoliv, bez dokládání příjmu a bez ručitele ? ČSOB půjčka na cokoliv je tu pro Vás. ČSOB poskytuje již roky důvěryhodné půjčky s nízkým úrokem.

Pokud se Vám nechce šetřit peníze na auto nebo dovolenou v Řecku nebo potřebujete úvěr na soukromé věci a nechcete čelit zbytečným otázkám nač Vám je úvěr, tak půjčka na cokoliv od ČSOB je tu pro Vás.

ČSOB půjčky a úvěry na cokoliv

ČSOB nabízí oproti konkurenčním bankám zvýhodněný úrok. Od 8,9 % pa, což je oproti konkurenci velmi výhodné. Splátkový měsíční kalendář si můžete nastavit sami. Doba splácení se pohybuje většinou od 1 do 7 let. Existuje i možnost odkladu prvních splátek, což uvítá ne jeden zákazník.

Výše úvěru se pohybuje od 10 000 Kč do neuvěřitelných 600 000 Kč. Už z názvu vyplývá, že je to půjčka na cokoliv, a proto nepotřebujete dokládat účel využití půjčky. Nebankovní společnosti při takových výškách požaduje ručení nemovitostí, což častokrát vytváří strach, že byste mohli přijít o střechu nad hlavou.

Tip pro vás: Půjčka od ČSOB nepotřebuje dokonce ani ručení nemovitostí.

Úvěr si můžete samozřejmě pojistit pro případ invalidity, pracovní neschopnosti, úmrtí či ztráty zaměstnání. ČSOB půjčka na cokoliv čeká na Vás na každé pobočce banky a při jediné návštěvě Vás budou čekat peníze. Na vyřízení úvěru postačí jen 2 doklady totožnosti a potvrzení zaměstnavatele o výši příjmu.

ČSOB nabízí i další půjčky a to spotřební úvěr na bydlení od ČSOB, spotřební úvěr na auto od ČSOB a úvěr pro studenty od ČSOB.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..