Komerční banka – Dětské životní pojištění Brouček

komercni-bankaPotřebujete ochranu a investice pro vaše děti? Můžete vyzkoušet Dětské životní pojištění Brouček od Komerční banky.

Dětské životní pojištění Brouček je investičním životním pojištění pro děti. Zajistí pojištění pro případ smrti dospělého a dožití. V rámci tohoto pojištění se dají sjednat úrazová připojištění a připojištění hospitalizace dítěte a dospělého. Díky tomuto pojištění bude vaše dítě nejen chráněno v nepříznivém období, ale bude si i šetřit peníze na budoucnost.

Dětské životní pojištění Brouček poskytuje zajímavé zhodnocení vložených finančních prostředků a současně garantuje finanční jistoty během prožívání nepříjemných životních situací. Dětské životní pojištění Brouček nabízí     dvě varianty pojištění. Jedná se o spořící nebo ochrannou variantu. Spořící varianta je využitelná třeba prarodiči, kteří hodlají něco naspořit pro své vnouče.

Dětské životní pojištění Brouček je určeno pro občany České republiky, cizince s trvalým pobytem v ČR a pro občany členských zemí EU, kteří mají povolení k přechodnému nebo trvalému pobytu v ČR a jsou starší než 18 let. Pro sjednání se nevyžaduje právní vztah mezi pojištěným dítětem a dospělým pojistníkem. Dětské životní pojištění Brouček se dá založit dětem od narození do jejich čtrnácti let.

Dětské životní pojištění Brouček pokryje smrt dospělého pojištěného a plnou invaliditu dospělého pojištěného. V případě sjednání připojištění úrazu mohou být kryta i tato rizika: pro dítě poškození úrazem a trvalé následky úrazu. Pro pojištěného dospělého poškození úrazem,         trvalé následky úrazu a smrt úrazem. Dále se připojištění sjednává i pro případy hospitalizace v ČR a státech EU – vyplácí se denní odškodné. Vztahuje se na dospělého – i na porod a na dítě.

K výhodám dětského životního pojištění Brouček patří garance finančních prostředků pro dítě, asistenční služby k ochranné variantě, možnost ovlivnit výnos z pojištění díky vhodné investiční strategii a mnoho jiného.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..