KB Garantovaný vklad vám přinese atraktivní zhodnocení úspor

Garantovaný vklad je produktem Komerční banky a jedná se o korunový vkladový účet s omezenou lhůtou trvání, která bude upřesněna v době založení. K velkým výhodám patří, že jestliže dojde k situaci, kdy budete chtít využít svoje vložené finanční prostředky, lze to udělat bez sankcí a poplatků. Peníze vám budou jednoduše vyplaceny zpátky.

Zhodnotí se malé i velké částky

KB Garantovaný vklad je určen pro zajímavé zhodnocení volných finančních prostředků až do vkladu deseti 10 milionů Kč. Jde o bezpečné investování, protože podstupujete jenom malé riziko – vklad je pojištěn ze zákona. Předčasný výběr peněz není nijak zpoplatněn. Pro uzavření Garantovaného vkladu můžete kontaktovat svého bankovního poradce nebo zavolat na bezplatnou linku KB.

Anna S., Brno: Garantovaný vklad od Komerční banky mi doporučila kamarádka. Měla jsem v záloze nepotřebných 20 000 Kč uložených na horší časy. Nejprve jsem zkusila 3 měsíce a nyní nechám lhůtu na 12 měsíců. Doba uteče a peněz mám o trochu víc.

Několik výhod KB Garantovaného vkladu

Vklad je určen každé fyzické osobě, občanovi ČR, od osmnácti let věku. Lhůta trvání vkladu je možná na tři, šest nebo 12 měsíců. Je nabízena garance úrokové sazby v kombinaci s vysokou likviditou. Úrok je garantován na dobu podle smlouvy, tedy na 3, 6 nebo 12 měsíců.

  • minimální vklad činí 5 000 Kč a i při této částce půjde o zajímavé zhodnocení peněz
  • s vkladem je spojena možnost automatického obnovování vkladu až po dobu pěti let
  • vklad je pojištěn podle zákona č. 21/1992 Sb. o bankách, díky tomu je vklad spojen pouze s malým rizikem
  • také se neplatí žádné poplatky za zřízení a vedení vkladu, výpisy nebo za předčasný výběr
  • předčasný výběr je spojen s vrácením celé jistiny

Díky KB Garantovanému vkladu nemusíte nechávat své finance jen tak ležet na účtu, mohou se vám příjemně zhodnocovat. Vždyť každá koruna navíc přijde vhod.

KB Garantovaný vklad
martaposemuckel / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..