Online půjčky pro živnostníky

joelfotos / Pixabay

Rozjet vlastní podnikání, to je vždy spojené s nějakou finanční investicí. A protože jen minimum začínajících OSVČ má nějakým způsobem naspořené prostředky, vezmou si prostě půjčku na pokrytí prvotních nákladů. Může jít o nákup potřebného nářadí pro řemeslníky a tak podobně, záleží na tom, v jakém oboru hodláte podnikat. Od toho tu ale je půjčka pro živnostníky, která pomůže do začátku a nebude mít nijak horentní úrok, abyste jej stíhali včas a v klidu splácet…

Půjčit si může i soukromá osoba

Od nebankovní společnosti to budete mít výhodné, ale půjčky od soukromých osob dnes opravdu trhají rekordy. Důvodů je k tomu samozřejmě hned několik, jaké to jsou? Tak především, jednat budete s konkrétním člověkem a takříkajíc z očí do očí, budete hned moci posoudit, jak se Vám dotyčný či dotyčná pozdává. To je přeci velmi důležité. Nenechte se lákat na podepsání směnky, která je doslova revolverem v rukou poskytovatele úvěru. Postačí přeci klasické ručení nemovitostí, pokud si půjčujete vyšší sumu peněz. Na nic jiného byste určitě neměli přistoupit!

Druhá výhoda? Rychlé jednání. Protistrana jej má ráda, Vy potřebujete peníze co nejrychleji. Žádné administrativní kličky, schvalovací byrokracie, prostě nic, nač byste museli celé dny pročekat a zlikvidovat si přitom nehty nervózním okusováním. Pokud přesto trváte na větší půjčce od nebankovní společnosti, je tu možnost – co třeba Vitacredit?

Vitacredit půjčí skoro dva miliony

Vitacredit půjčka je jednoduše skvělá. Půjčíte si tu sumu až do výše 1,88 milionu korun (odpovídající je zde hodnota nemovitosti, jíž dáte do zástavy). Půjčit si mohou jak fyzické osoby, tak samozřejmě i podnikatelé. A navíc, všechno se vyřídí jednoduše online, nemusíte nikam chodit ani nikde s nikým jednat celé hodiny osobně. Bude to i bez skrytých poplatků a podobných nepříjemností, které se pak vyrojí v době, kdy je nečekáte. Splatnost až patnáct let zní rozhodně zajímavě, účel půjčky dokládat nemusíte, stačí ji jen v pořádku a zavčasu splatit, jak bylo původně dohodnuto. Půjčka je dnes snadno zařízená, máte zájem?

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..