Výhody americké nebankovní hypotéky

Máte dům, chatu, byt či pozemek, který můžete dát do zástavy? Pak máte velkou šanci na skutečně výhodný úvěr na cokoliv! Právě taková je totiž americká hypotéka, kterou dnes nabízí řada bank i nebankovních společností.

V rámci nebankovního sektoru patří americké hypotéky mezi nejoblíbenější

Je to především tím, že představují možnost, jak rychle a jednoduše získat peníze na cokoliv, a to s poměrně nízkými úroky. Zástava nemovitosti je pro mnohé úvěrové společnosti dostatečnou zárukou za úvěr, proto na žadatele nekladou další zbytečné požadavky. Například u společnosti TGI Money a.s. získáte americkou nebankovní hypotéku bez nutnosti doložit příjem a bez nahlížení do registrů. Šanci na výhodnou půjčku tak mají i ti, kteří mají nějaký ten vroubek z minulosti nebo nemohou doložit adekvátní výši příjmu.

S Hypopůjčkou od TGI Money a.s. můžete opravdu cokoliv

Můžete si koupit nemovitost, rekonstruovat byt, odjet na zahraniční dovolenou nebo si pořídit nový automobil. Protože se jedná o jednu z nejvýhodnějších půjček na nebankovním trhu, řada klientů ji využívá ke konsolidaci půjček nebo dalších závazků. Dobu splatnosti si u Hypopůjčky stanovíte vy sami, tak abyste byli schopni úvěr bez potíží splácet. Klidně si splátky můžete rozložit na dobu až 20 let.

Společnost TGI Money a.s. si zakládá na férovém a etickém přístupu. Půjčuje transparentně a nepožaduje žádné poplatky předem, a to ani za odhad zastavované nemovitosti či vypracování úvěrové smlouvy. Prakticky vše navíc můžete vyřídit přes internet. Stačí jen vyplnit nezávaznou online žádost na webových stránkách společnosti a o vše ostatní se již postarají její pracovníci.

Obraťte se na profesionály v oblasti nebankovních amerických hypoték! Společnost TGI Money a.s. vám umožní financovat vaše přání jednoduše a bez zbytečného papírování.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..