Česká spořitelna – FLEXI životní pojištění

životní pojištění
geralt / Pixabay

Česká spořitelna poskytuje FLEXI životní pojištění, které vám dá jistotu a současně umí vydělávat. Může být oporou pro celou vaši rodinu. Jedna smlouva může pojistit až dva dospělé a pět dětí najednou. Pojištění vám může v mnohém pomoci, hlavně v době, kdy budete procházet nemilými situacemi.

Investujte a ochraňujte se

Bolestné a složité situace většinou přichází nečekaně a pojištění vám může zmírnit následky alespoň po finanční stránce. Česká spořitelna má k dispozici FLEXI životní pojištění, které stvoříte na míru pro své potřeby. Zároveň můžete díky pojištění investovat a obdržet další peníze. Jakmile skončí pojištění, bude vám vyplacena naspořená část společně se zhodnocením podle smlouvy v aktuální výši. Následně jde část platby pojistného vložit do garantovaného fondu a mít zhodnocení, anebo si zvolit investiční fond.

FLEXI životní pojištění a jeho výhody

Pojištěná rizika se dají libovolně kombinovat. Pojištěná rizika můžete rovněž přizpůsobovat vlastním potřebám a měnit je podle aktuální situace. Automaticky se připisují bonusy za věrnost a bezeškodní průběh. Pojistnou ochranu budete mít již od třetího dne od podepsání smlouvy. Česká spořitelna – FLEXI životní pojištění nabízí rovněž pojištění rizikových rekreačních sportů na 30 dní za rok zdarma v rámci České republiky a v zahraničí. Česká spořitelna – FLEXI životní pojištění je možno využít na daňové odpočty.

Pojištění vás nemusí finančně zatížit, výše pojistného se dá podle potřeby upravit. Také si můžete dohodnout výhodný příspěvek na pojištění od zaměstnavatele. Jakmile dojde k pojistné události, vyplníte formulář na pobočce České spořitelny. Česká spořitelna – FLEXI životní pojištění lze sjednat přímo na pobočce banky. Můžete také zdarma zavolat na linku 800 207 207. Můžete poslat žádost a následně se vám ozvou zástupci banky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..