Citibank – balíček služeb Citi® Premium

balíček služeb Citi® Premium
fill / Pixabay

Balíček služeb Citi® Premium znamená komplexní řešení pro správu vašich financí. Nabízí se hodně platebních nástrojů, aby došlo k nadstandardnímu zhodnocení prostředků a individuální péči osobního bankéře. Balíček služeb Citi® Premium patří náročným klientům, potřebujícím aktivně nakládat se svými financemi s potřebou zvýšené pozornosti a individuálního přístupu.

Balíček služeb Citi® Premium zdarma při splnění podmínek

Vedení balíčku služeb Citi® Premium získají klienti na tři první měsíce po otevření zdarma. I nadále můžete využívat služeb zdarma, pokud v daném měsíci splníte aspoň jedno z daných kritérií. Buď bude průměrný zůstatek na běžných účtech vedených v Kč nebo v jakékoliv cizí měně minimálně 200 000 Kč, nebo se součet příchozích plateb na účty v rámci balíčku bude pohybovat v minimu 70 000 Kč. Za příchozí platby se neberou převody mezi vlastními účty u Citibank.

Služby Citi® Premium pro rodinné příslušníky

K výhodám balíčku Citi® Premium patří to, že majitel balíčku služeb může svého rodinného příslušníka přidat jako spolumajitele ke svému běžnému účtu, nebo jako disponenta. Také je možné mu založit jiný samostatný běžný účet. Spolumajitelem účtu se může stát manžel/manželka, registrovaný partner/partnerka. Jako disponent může sloužit manžel/manželka, registrovaný partner/partnerka, rodiče, děti a sourozenci.

Založení a vedení účtů v rámci balíčku služeb Citi® Premium je pro rodinného příslušníka zdarma. Rodinný příslušník také získá embosovanou debetní kartu CitiCard typu MasterCard zdarma.

V rámci balíčku budete mít běžný účet v Kč a v cizí měně zdarma. Účet si lze otevřít v měnách: EUR, USD, GBP, CHF, JPY, PLN, HUF, AUD, CAD, SEK, DKK, NOK atd. Prvních deset výběrů hotovosti z jakéhokoli bankomatu v ČR budete mít zdarma, stejně jako prvních pět výběrů hotovosti v zahraničí během měsíce.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..