Výhodný balíček služeb Citikonto Plus

Výhodný balíček služeb Citikonto PlusBalíček služeb Citikonto Plus od Citibank nabízí různé výhody nejen pro vás, ale pro celou vaši rodinu. Balíček služeb Citikonto Plus je složený z běžných účtů, které jsou vedeny v českých korunách i v cizích měnách, ze spořícího účtu, embosované debetní karty CitiCard typu MasterCard a nechybí ani komplexní servis v dostatečné kvalitě.

Balíček služeb Citikonto Plus je určený pro klienty, hledající nadstandardní zhodnocení pro své finanční prostředky a pohodlí při provádění bankovních transakcí.

 Vedení balíčku Citikonto Plus

Vedení balíčku Citikonto Plus se poskytuje na první tři měsíce po otevření zdarma. I v dalším období můžete mít vedení zdarma, ale za určitých podmínek – průměrné měsíční zůstatky všech účtů v rámci balíčku Citikonto Plus musí být vyšší než 250 000 Kč nebo součet příchozích plateb v daném měsíci je minimálně 25 000 Kč – kromě převodů mezi vlastními účty, které jsou vedeny v Citibank.

Hlavní výhody balíčku Citikonto Plus

Majitel balíčku služeb Citikonto Plus může přidat svého rodinného příslušníka ke svému běžnému účtu jako spolumajitele, nebo jako disponenta. Spolumajitelem účtu se může stát  manžel/manželka nebo registrovaný partner/partnerka. Disponentem se mohou stát manžel/manželka, děti, rodiče, registrovaný partner/partnerka a sourozenci. Získáte běžný účet v Kč a také běžný účet v cizí měně, jehož zřízení a vedení je zdarma. Účet se dá otevřít v měnách: EUR, USD, HUF, AUD, CAD, SEK, GBP, CHF, JPY, PLN, DKK, NOK. Příchozí tuzemské platby v korunách ve prospěch vašich účtů se zpracovávají zdarma. Budete mít stálý přístup k financím díky internetovému bankovnictví Citibank Online. Dále je k dispozici mobilní bankovnictví Citi Mobile a zákaznická linka CitiPhone.

Pokud byste chtěli znát bližší informace o Citibank, můžete si přečíst článek na magazínu věnujícímu se českým bankovním institucím.

K vyřízení žádosti o balíček služeb Citikonto Plus budete potřebovat občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. Cizinci předloží cestovní pas.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..