mBank – Povolené přečerpání

mBank - Povolené přečerpání
Republica / Pixabay

Potřebujete extra finance vždy po ruce a nevyhovuje vám vyřizování klasické půjčky? Povolené přečerpání pro vaši finanční rezervu od mBank je možné zřídit přímo k osobnímu účtu mKONTO od mBank. Žadatelem se může stát fyzická osoba starší 18 let, která je způsobilá k právním úkonům. Občan ČR předloží OP a druhý doklad totožnosti.

Povolené přečerpání přináší super výhody

Povolené přečerpání vám přinese milou finanční rezervu na osobním účtu mKONTO. Povolené přečerpání u konkurence se dá, v případě vašeho zájmu, převést do mBank. Zažádat si můžete snadno a rychle, stačí mít zřízený účet u mBank. Jakmile se přihlásíte do svého internetového bankovnictví, můžete si vybrat z nabídky. Můžete narazit na různé akce, jako rok bez poplatku a 30 dní zcela bezúročně.

Mezi stále nabízené výhody se řadí otevření povoleného přečerpání zdarma, snadné a rychlé zpracování žádosti nebo neprokazování účelu. K přečerpání není potřeba žádné zajištění – ani ručitele nebo majetek. Úroky budete vždy platit pouze z vyčerpané částky a zaplatíte je za období, kdy úvěr čerpáte. Peníze máte pochopitelně vždy okamžitě k dispozici.

Čerpání a splácení povoleného přečerpání

Čerpáním financí je možné platebním příkazem či použitím platební karty. Díky transakci se dostanete do povoleného debetu. Splácení čerpaných prostředků je automatické – z plateb přicházejících na mKONTO. Za povolené přečerpání se účtuje poplatek i v době, kdy nečerpáte podle platného sazebníku. Výše povoleného přečerpání činí částky od 5 000 Kč do 300 000 Kč.

Výše poskytnutého přečerpání se řídí výší příchozích plateb na účet mKONTO. Splácení je umožněno na dvanáct měsíců. Ale počítejte s tím, že povolené přečerpání se v případě dodržení smluvních podmínek dojde k automatickému prodloužení na dalších 12 měsíců. Podmínkou je, že příchozí platby na osobní účet mKONTO musí činit 25 % schváleného limitu měsíčně.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..