ČSOB Pojištění domácnosti

ČSOB Pojištění domácnosti
imbrouwer / Pixabay

Pojištění domácnosti od ČSOB vám pokryje nejrůznější nehody a následky po nepříjemných situacích. Pojištění si ovšem nemůžete sjednat samostatně, ale pojistná smlouva je k dispozici pro uzavření jenom společně s uzavřením ČSOB Hypotéky.

Výhody pojištění domácnosti u ČSOB

Pojištění domácnosti vám pokryje následky, jestliže dojde například k živelné škodě, krádeži nebo ztrátám při řádění vandalů. K výhodám se řadí pojištění na novou cenu, kdy se v případě pojistné události pokryje pojistné plnění v aktuálních cenách, tedy kdy vznikla pojistná událost.

Pojistit se dají trvale obydlené nebo neobydlené domácnosti umístěné v bytech, rodinných domech, rekreačních objektech apod. Můžete získat zvýhodněné pojistné nebo si sjednat různá doplňková pojištění, která nejsou zahrnuta v základních službách – pojištění proti povodni a záplavě, proti odcizení a vandalizmu, odpovědnosti z držby zvířat a odpovědnosti z běžného občanského života.

Co zahrnuje pojištění domácnosti od ČSOB?

Hlavní pojištění domácnosti se týká požáru, úderu blesku, výbuchu, pádu letadla, vodovodních škod, vichřice, krupobití, zemětřesení. Dále pak pádu stromu nebo stožáru, tíhy sněhu nebo námrazy, kouře, nárazu vozidla, sesuvu půdy a lavin, zkratu a přepětí na elektromotorech, asistenčních služeb.

V rámci asistenčních služeb budete mít k dispozici informace a poradenství o tom, jak postupovat když dojde ke vzniku škodné události. Bude vám poskytnuta pomoc při nahlášení škodné události pojistiteli. Zorganizují se nebo uhradí i služby jako odemknutí vchodových dveří budovy či bytu, když si je zabouchnete nebo ztratíte klíče, a to až do částky 1800 Kč. Asistenční služby rovněž zahrnují topenářské, instalatérské, kominické elektrikářské práce. Nechybí ani kanalizace a použitý materiál pro odstranění příčiny havarijního stavu – do částky 1800 Kč.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..