mBank – Spořicí účet eMAX Plus

Spořicí účet
niekverlaan / Pixabay

Spořicí účet eMAX Plus od mBank nabízí skvělou úrokovou sazbu ve výši 2 % p. a.

Spořicí účet nemá žádnou výpovědní lhůty a zúročí vaše peníze do doby, než se je rozhodnete vybrat a utratit.

Spořící účet bez omezení

Spořicí účet eMAX Plus od mBank nemá danou žádnou výpovědní lhůty a přístup k účtu je možný po 24 hodin denně v internetovém bankovnictví. Internetové bankovnictví můžete hlídat i na svém mobilním telefonu. Úroková sazba 2 % p. a. je možná pro jeden vámi vybraný učet eMAX plus. Ovšem je třeba počítat s tím, že výhodnější úrokovou sazbu získáte jen při splnění určitých podmínek. Podmínkou je provedení karetních transakcí u obchodníků či na internetu v objemu 4 000 Kč minimálně. Zároveň platí, že platby kartou k osobnímu účtu mKONTO, spořicímu účtu eMAX a mKREDITCE se sčítají.

Založení spořícího účtu zdarma

Založení účtu zabere jenom několik málo minut. Smlouva o založení účtu vám bude dovezena až domů. Spořicí účet lze založit i na obchodním místě mBank. je povoleno založení až čtyř spořících účtů eMAX plus a současně až čtyř spořících účtů eMAX. Pojmenovat si je můžete podle svého. Nebudete nic platit za za založení a vedení účtu, za veškeré příchozí platby, za jednu odchozí platbu měsíčně a za elektronické měsíční výpisy, které budou posílány na váš e-mail. Platby se realizují ihned. Pokud chcete vyšší úročení, vyberete si účet a aktivujete ho v internetovém bankovnictví nebo přes mLinku. Zůstatek musí být na tomto spořícím účtu eMAX plus do 100 000 Kč maximálně.

Zúčtovací období spojené s nabídkou 2 % p. a. je platné od 15. dne v aktuálním měsíci do 14. dne v následujícím měsíci. Nesmíte zapomenout, že objem plateb kartami musí být minimálně 4 000 Kč a k realizaci musí dojít během kalendářního měsíce před aktuálním měsícem.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..