Komerční banka – Dětské konto Beruška

Komerční banka - Dětské konto Beruška
54118 / Pixabay

Komerční banka má pro děti připraven spořící program s názvem Dětské konto Beruška. Jednoduše zúročíte s Beruškou úspory pro své děti a zároveň je naučíte hospodařit s penězi. Ano, už žádné kasičky, které sice vypadají pěkně, ale nikdy v nich nebudete mít peněz víc, než kolik jich tam vložíte.

Dětské konto Beruška až do patnácti let!

Dětské konto Beruška od Komerční banky je určeno dětem od narození až do jejich patnácti let.

V rámci dětského konta Beruška se nabízí zajímavé úročení a vedení konta zdarma. Účet pro děti vám poskytne také platební kartu určenou k výběrům z bankomatu a k placení u různých obchodníků, stačí aby bylo dítěti osm let a může mít vlastní platební kartu! Dětské konto Beruška umožňuje mít na kartě obrázek podle vlastního výběru, což je velice zajímavé a bude se jistě líbit. Výběry z bankomatů KB jsou zcela zdarma. Chcete dětem hlídat výběry? Není problém! Zákonným zástupcům dítěte je k dispozici pasivní náhled na účet pomocí služby internetového bankovnictví MojeBanka.

Další výhody pro vaše nejmenší

K Dětskému kontu Beruška není problém si zajistit i jiné produkty určené dětem. Jedná se zejména o Životní pojištění Brouček, Mopy Junior nebo Stavební spoření Mopísek. Pokud budete zakládat Dětské konto Beruška, potěšíte své děti dvakrát, protože si mohou spořit a zároveň obdrží při založení dárek.

Na pobočce je na vyžádání k dispozici certifikát o vkladu na účet, který se dá darovat k dítěti – například k narozeninám, svátku, Vánocům apod. Dětské konto Beruška si jednoduše zařídíte na kterékoli pobočce Komerční banky. V případě, že se řadíte mezi klienty KB, můžete kontaktovat svého bankovního poradce. Je rovněž možné zavolat na bezplatnou Infolinku KB 800 521 521 a zde se informovat o podrobnostech souvisejících s uzavřením dětského konta Beruška.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..