Fio banka – Podnikatelské úvěry

fio Podnikatelské úvěry
geralt / Pixabay

Fio banka se již dlouho zaměřuje na financování podnikatelských aktivit v rámci České republiky a Slovenska. Pokud chcete individuální řešení, jděte do Fio banky a ptejte se na podnikatelské úvěry!

Podnikatelský úvěr s individuálním přístupem

Individuální postup přo posuzování je určitě plusem u úvěru od Fio banky. Podnikatelský úvěr se dává u Fio banky v částkách od tří do 230 miliónů Kč. Obvykle se doba splatnosti stanovuje od jednoho do osmi let, ale na základě dohody se může úvěr poskytnout i na delší časové období. U úvěru se upřednostňuje ručení nemovitostí. Ručení je možné i s pomocí bonitních pohledávek nebo movitým majetkem. Ocenění nemovitosti probíhá pro obvyklé zástavy zdarma.

Výhody podnikatelského účtu u FIO banky

K výhodám podnikatelského úvěru od Fio banky se řadí především nulové poplatky za vedení úvěru, účtu i za platební styk. Jestliže budete chtít vše splatit předčasně, nemusíte se obávat žádných sankcí. Úrok se počítá na denní bázi. Jestliže máte zájem o podnikatelský úvěr, je dobré kontaktovat úvěrového pracovníka mailem nebo telefonem. Následně budete uvádět požadovanou výši a splatnost úvěru, účel použití, zdroj splácení úvěru a zajištění úvěru. Pokud budete chtít zaplatit realizaci investičního záměru, předložíte vypracovaný podnikatelský záměr.

Ručení úvěru

Ručení se dá kombinovat s různými druhy záruk, jsou možné i cenné papíry, dopravní technika apod. Výše úvěru se poskytuje na základě poskytovaného zajištění. Účtuje se poplatek za poskytnutí úvěru, jehož výše se stanovuje individuálně. Úroková sazba se váže na základní sazbu banky či na na tržní úrokové sazby PRIBOR či EURIBOR. Poslat můžete i vyplněný formulář, které objevíte na stránkách Fio banky. Úvěr lze využít například na provoz podniku, rozšíření podnikatelských aktivit, developerské projekty, refinancování závazků apod.

One comment

  1. Dobrý den,

    prosím, mám zájem o úvěr na podnikání. na koupi nemovitosti. Chci vědět. Jaké jsou možnosti

    získání kolem 20 000 000. Mám nemovitosti v hodnotě 50 000 000

    s pozdravim Hussam Khawajah

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..