Fio osobní účet získal řadu ocenění

Fio osobní účetJestliže hledáte běžný bankovní účet bez poplatků za základní bankovní služby, zvolte si Fio osobní účet, kde skutečně budete mít účet zdarma. Fio osobní účet má stále vzrůstající popularitu, což dokazuje například ocenění Zlatá koruna za nejlepší osobní účet – v roce 2013 již potřetí.

Fio osobní účet nabízí hned několik výhod. Zřízení, vedení i zrušení korunového účtu Fio je zdarma. Dále můžete počítat se službami zdarma v rámci interbankingu a smartbankingu.

Co nabízí Fio osobní účet?

Příchozí a odchozí platby v rámci ČR v CZK jsou zdarma, stejně jako příchozí a odchozí platby mezi ČR a SR v EUR. K osobnímu účtu obdržíte zadarmo bezkontaktní platební kartu MasterCard Debit PayPass a z bankomatů Fio banky můžete uskutečnit až deset výběrů za měsíc zcela bez poplatků. Co se týče vybírání z cizích bankomatů, zdarma máte až pět výběrů v České republice díky aktivnímu používání karty.

Pro zájemce o trvalé příkazy, SIPO a inkaso má Fio banka rovněž tyto možnosti k dispozici zcela bez poplatků. Hotovost můžete vybírat i vkládat také na pobočkách Fio banky. Výběr hotovosti na pobočce jsou nad 1000 Kč, všechny vklady hotovosti na pobočce jsou bez poplatků. Jedná se o CZK měnu a vklad či výběr učiní majitelem účtu či oprávněná osoba. Europlatby systémem TARGET2  jsou zpoplatněny cenou maximálně 50 Kč.

U Fio banky si můžete založit kromě osobního účtu v CZK měně, také běžné účty v cizích měnách. Konkrétně se jedná o EUR, USD, GBP, PLN a HUF. Účet u Fio banky si založíte snadno na pobočce Fio banky nebo online. Je nutné podepsat smlouvu a vložit aspoň 100 Kč, což je i minimální požadovaný zůstatek na účtu. K podepsání smlouvy budete potřebovat doklad o vaší totožnosti – občanský průkaz nebo cestovní pas.

Osobní účet se dá používat okamžitě po jeho založení. Fio banka zavedla také možnost si založit nový účet s číslem podle vlastní volby a další výhody, o kterých jsme psali v minulém článku.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..