Hypotéka na koupi nemovitosti od mBank

Hypotéka na koupi nemovitosti od mBank je možností, jak si dopřát vlastní bydlení. Hypotéka je určena k financování nemovitostí na území České republiky. Financovat lze rodinný dům nebo byt v osobním vlastnictví, stavební pozemek, celoročně obyvatelné nemovitosti k individuální rekreaci, družstevní byt – hypotéka se zajišťuje jinou nemovitostí v osobním vlastnictví.

Výhody hypotéky na koupi nemovitosti od mBank

Hypotéka na koupi nemovitosti od mBank má nízké úrokové sazby a žádné poplatky, poplatky nezaplatíte za vedení úvěrového i osobního účtu, za vyřízení a posouzení hypotéky, za poskytnutí a vyhotovení, všechna čerpání hypotéky ani za čerpání podle návrhu na vklad zástavního práva. Budete mít také garanci úrokové sazby 30 dnů zdarma – od zadání žádosti. U hypoték nad 1,88 milionů můžete získat až 10 % z výše hypotéky navíc – pokud si zažádáte.

Splatnost až 40 let

Žadatelem o hypotéku se může stát fyzická osoba starší 18ti let, která je způsobilá k právním úkonům. O hypotéku si mohou požádat až čtyři žadatelé. Je nutné, aby měl žadatel o hypotéku stálý zdroj příjmů. Hypotéka na koupi nemovitosti od mBank se dá splácet až po dobu čtyřiceti let. Doba splatnosti je umožněna od 12ti měsíců do 40 let. Maximální dobu splatnosti omezuje věk 70 let u nejstaršího žadatele ke dni úplného splacení hypotéky.

Jestliže myslíte, že se v průběhu splácení objeví nějaké peníze navíc, můžete využít možnost složit na hypotéku mimořádné splátky zdarma. Mimořádné splátky jsou zdarma až do výše 20% z výše roční jistiny. První rok splácení má roční jistinu stejnou jako je výše vyplaceného úvěru. Pokud chcete zaplatit více, nad 20 % z výše roční jistiny platíte 3 % z částky převyšující 20 % roční jistiny.

Kolik si můžete půjčit a zajištění hypotéky

Minimální výše hypotečního úvěru je 200 000 Kč, maximální výše činí 80 % hodnoty zastavované nemovitosti. Limit určuje i schopnost splácet. Hypotéka se zajišťuje zástavním právem k nemovitosti – i rozestavěné, nacházející se na území České republiky.

Hypotéka na koupi nemovitosti
GregoryButler / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..