Spořící účet eMAX od mBank

Spořící účet eMAX
AlexanderStein / Pixabay

Rádi byste své finance měli vždy k dispozici a zároveň si dopřáli nějaký ten úrok? Zkuste spořící účty, kde objevíte také Spořicí účet eMAX od mBank. Spořicí účet eMAX vám zaručuje, že k němu získáte také platební kartu.

Spořicí účet eMAX není vázán na žádný minimální vklad, obrat ani zůstatek. Dokonce nemá žádnou výpovědní lhůtu. Vložené finanční prostředky máte jednoduše vždy k dispozici.

Platební karta ke spořícímu účtu eMAX

Ke spořícímu účtu eMAX získáte platební kartu Visa Classic. O platební kartu je možné si zažádat při zřizování účtu či kdykoli později ve svém internetovém bankovnictví. Vedení platební karty je zdarma, zaplatíte jen za vydání karty poplatek 100 Kč.

Kvůli bezpečnosti vašich financí si můžete bez poplatku nastavit a upravovat denní a měsíční limity. Spořicí účet eMAX od mBank je nabízen bez zbytečných poplatků. Nebudete platit nejen za založení a vedení účtu, ale také se nevyžaduje poplatek za všechny příchozí a odchozí platby, za vedení platební karty a za elektronické měsíční výpisy zasílané na váš email.

Spořící účet bez výpovědní lhůty

Spořící účet nemá žádná omezení. Peníze se vám budou úročit vždy, když budou na účtu, dokud je sami nevyberete. Přístup k účtu je zajištěn denně 24 hodin. Internetové bankovnictví je přístupné online nebo ve vašem mobilním telefonu. Platby v rámci účtů mBank se provádějí ihned. Zřízení účtu vám zabere jenom několik minut. Smlouvu o založení účtu dostanete až domů.

Spořící účet se dá také založit na obchodních místech mBank. Banka umožňuje založení až čtyř spořících účtů eMAX a zároveň až čtyř spořících účtů eMAX plus. Účty si můžete pojmenovat po svém.

Ke spořicímu účtu eMAX patří služby jako domácí platební styk, internetové bankovnictví, mobilní internetové bankovnictví a platební karta Visa Classic. Aktuální úrokové sazby se uvádějí v úrokovém lístku mBank.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..