Spořící účet od Air Bank

air-bankSpořící účet od Air Bank nabízí slušný úrok a jeden z nejvyšších od bank působících na území naší republiky. Aktuální úroková sazba korunového spořícího účtu činí 1,30 % ročně. Tento úrok je možný získat do částek jednoho miliónu korun. Peníze nad 1000000 Kč se úročí jinou sazbou – 0,70 % ročně. Výhodou spořící účtu od Air Bank je to, že máte peníze úročeny a zároveň nejste nijak omezováni vybíráním – peníze jsou vám kdykoliv k dispozici.

Přístup k penězům na spořícím účtu Air Bank je rovněž přes telefonní a internetové bankovnictví. Peníze se dají ihned převést na běžný nebo jiný účet. Spořící účet můžete založit nejen v CZK, ale také v eurech i amerických dolarech.

Spořící účet od Air Bank a jeho založení

Spořící účet se dá založit u Air Bank velice jednoduše a hlavně rychle. Stačí vám několik minut a budete mít hotovo. Celé založení můžete udělat online, na pobočce, nebo se k vám dostaví kurýr a přinese sebou vytištěnou smlouvu. Sami máte na výběr. Spořící účet od Air Bank vám v internetovém rozhraní nabízí možnost si šetřit na konkrétní věci a cíle. Založíte si jakousi virtuální obálku, například na „nábytek“, zapíšete si, kolik chcete ušetřit a pak do ní podle svých možností ukládáte.

Vklady ze všech obálek i z volných prostředků se úročí společně. V internetovém bankovnictví máte možnost si založit až deset takových spořících obálek. Jde o ideální možnost pro oddělené spoření v rámci jednoho účtu.

Spořící účet od Air Bank nemá žádnou výpovědní lhůtu – vybíráte kdykoliv potřebujete. Úroky se počítají z denního zůstatku na vašem spořícím účtu a připisují se vždy na konci měsíce. Spořící účet od Air Bank je volbou pro všechny osoby, které nechtějí své peníze nechat jen tak ležet, ale ještě díky nim něco navíc vydělají a vyberou v době, kdy peníze budou potřebovat.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..