Česká spořitelna – Osobní účet ČS II

ceska-sporitelnaOsobní účet ČS II je účet, který můžete mít na celý život, protože je určen pro děti, mladé, seniory a celé rodiny. Základní balíček je stejný pro všechny. Pro studenty do třiceti let a děti se získává tento účet zcela zdarma. Osobní účet ČS II nabízí základní služby jako samozřejmost pro každého. Dále si však můžete nastavit doplňkové služby, které vám budou vyhovovat. Nastavení účtu můžete měnit kdykoliv si přejete.

Co nabízí Česká spořitelna – Osobní účet ČS II?

Od věku osmi let je možné vydat platební kartu Visa Classic s vlastním obrázkem. V rámci Osobního účtu ČS II obdržíte až dva výpisy měsíčně. V rámci jednoho účtu si můžete dávat stranou, budete mít podúčet, kam si odložíte peníze, které nebudete smět vybírat platební kartou.

Pokud budete peníze potřebovat, převedete je zpátky na účet. Získáte měsíčně 2 výběry z bankomatů České spořitelny, všechny příchozí platby budou zdarma.

Osobní účet ČS II nabízí také přístup k účtu po 24 hodin každý den díky internetu nebo mobilu – SERVIS 24. V rámci účtu získáte zdarma všechny změny PIN ke kartě, všechny změny limitů ke kartě a všechna odemknutí/zamknutí karty. Zároveň získáte odměny za platby kartou. K Osobnímu účtu ČS II si lze sjednat doplňkovou službu Rodina.

V rodinné nabídce získáte základní balíček služeb pro druhého dospělého v rodině zdarma. Zdarma budou také probíhat platby v Kč mezi účty členů rodiny v celé Finanční skupině ČS. Účty pro děti a studenty jsou zdarma. Odchozí platby v Kč můžete realizovat v neomezeném množství jednorázových nebo trvalých plateb bez poplatků. Bez poplatků jsou také všechny výběry z bankomatů ČS. Od 18 let je k dispozici kontokorent.

Účet si založte tak, jak vám vyhovuje nejvíce – online na internetu, při návštěvě pobočky, kdy je nutné sebou mít průkaz totožnosti, nebo pošlete žádost a z banky se vám ozvou a vše domluví.

  1. Dobrý den, dnes sem si udělal podúčet u české spořitelny, ale nevím jak to nastavit, abych to viděl na servisu 24, v nastavení mě na to nic nenavede

    Děkuji za odpověď

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..