Citibank – debetní karta CitiCard

debetní karta CitiCard
jarmoluk / Pixabay

CitiCard – debetní karta je bezpečnou kartou ke všem vašim účtům. Jedná se o efektivní nástroj ke snadnému obsluhování všech vašich běžných účtů které jsou vedeny v balíčku služeb Citikonto Plus nebo Citi® Premium.

Získáte embosovanou čipovou debetní kartu typu MasterCard a následně není problém se zajímat o výběry hotovosti z bankomatů, o placení v obchodech i o nakupování přes internet. Debetní karta CitiCard se dá propojit s korunovým, ale i cizoměnovým běžným účtem.

Debetní karta CitiCard a neomezené platby

Díky debetní kartě CitiCard lze nakupovat u více než 30 milionů obchodníků po celém světě. Nakupování je pohodlné a rychlé i v internetových obchodech. Máte možnost si vybrat hotovost z bankomatů v ČR a zahraničí. Během 1 měsíce získáte určitý počet výběrů hotovosti z bankomatů na území ČR zdarma.

Platby jsou rovněž výhodné. Výše limitů pro platby za nákup a výběr hotovosti z bankomatu debetní kartou CitiCard je volitelná – sami si stanovíte limit a podle potřeby měníte. Pokud budete mít balíček služeb Citikonto Plus nebo Citi® Premium, debetní kartu CitiCard obdržíte bez poplatků za vedení a vydání karty.

Další výhody s debetní kartou CitiCard

Debetní karta CitiCard je propojena s běžným korunovým účtem, ale kdykoliv se dá zdarma propojit i s účty v cizí měně. CitiCard vám přinese řadu výhod a slev v programu Citi Club.

U karty si sami zvolíte bezpečnostní PIN kód. Pro platby přes internet můžete debetní kartu CitiCard kdykoliv deaktivovat a znovu aktivovat. Vyšší bezpečnost je zajišťována službou 3D Secure.

V balíčku služeb Citikonto Plus lze mít k debetní kartě CitiCard volitelná pojištění – Rodinné pojištění pro cesty a pobyt či Pojištění proti zneužití 100. Automaticky je nastaveno Osobní cestovní pojištění a Concierge Services ‒ asistenční služby, pomáhající třeba s rezervací restaurací, letenek apod. Nová debetní karta CitiCard se vydává společně s otevřením běžného účtu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..